Працівники Баня-Березівського ЗДО "Первоцвіт"

Яблунівської селищної ради Косівського району Івано-Франківської області

Директор

Баня-Березівського закладу дошкільної освіти

"Первоцвіт"

Яблунівської селищної ради Косівського району Івано-Франківської області


/Files/images/IMG_20210315_154408.jpg

Васкул Галина Василівна


1. Основні напрями діяльності директора закладу.

1.1. Організація навчально-виховної роботи.

1.2. Забезпечення адміністративно-господарської діяльності.

1.3. Забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

2. Завдання та обов’язки директора дитячого садочку.

2.1. Забезпечувати виконання державних, регіональних та міських освітянських програм.

2.2. Організовувати навчально-виховний процес у відповідності до вимог чинного законодавства про дошкільну освіту.

2.3 Видавати в межах компетенції накази і розпорядження, контролювати їх виконання.

2.4. Здійснювати загальне управління діяльністю закладу в усіх напрямах відповідно до його Статуту й законодавства України.

2.5. Спільно з радою закладу визначати стратегію, мету й завдання розвитку.

2.6. Забезпечувати дотримання виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти, виконання Державної базової програми, здійснювати контроль за рівнем розвитку вихованців закладу відповідно до завдань дошкільної освіти.

2.7. Вирішувати навчально-методичні, адміністративні, фінансові, господарські та інші питання, що виникають у процесі функціонування закладу.

2.8 Планувати, координувати і контролювати роботу педагогічних та інших працівників закладу (в межах чинного законодавства України).

3.9. Створювати необхідні умови для перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників, проходження ними атестації (не рідше одного разу на п’ять років).

2.10. Удосконалювати методичне забезпечення освітнього процесу, сприяти діяльності педагогічних товариств і організацій, методичних об’єднань.

2.11. Створювати умови для підвищення рівня професійної майстерності педагогічних працівників, застосування ними ефективних форм і методів навчання і виховання, заохочувати їх творчий пошук та експериментальну діяльність.

2.12. 3атверджувати розклад занять, визначати обсяг педагогічного навантаження працівників закладу, затверджувати тарифікаційні списки і графіки відпусток ( за погодженням з виборним органом профспілок).

2.13. Підтримувати сприятливий морально-психологічний клімат у колективі.

2.14. Визначати спільно з виборним органом профорганізації порядок преміювання працівників закладу.

2.15. Комплектувати групи вихованців закладу.

2.16. 3дійснювати захист прав дітей та соціальний захист учасників навчально-виховного процесу.

2.17. 3абезпечувати затвердження статуту та державну реєстрацію закладу.

2.18. Створювати необхідні умови та контролювати організацію харчування і медичного обслуговування вихованців.

2.19. Забезпечувати ефективну взаємодію і співпрацю з органами місцевого самоврядування, підприємствами і організаціями, громадськістю, батьками (особами, які їх замінюють).

2.20. Координувати в закладі діяльність громадських (в тому числі дитячих) організацій (об’єднань).

2.21. Керувати діяльністю педагогічної ради закладу, сприяти діяльності піклувальної ради.

2.22. Забезпечувати раціональне використання бюджетних асигнувань та коштів спеціального фонду.

2.23. Сприяти залученню додаткових джерел фінансування для зміцнення матеріально-технічної та навчально-матеріальної бази; забезпечувати облік і збереження основних та оборотних фондів закладу.

2.24. Забезпечувати ведення та зберігання документації відповідно до вимог нормативних документів.

2.25. Представляти заклад у державних, місцевих, громадських та інших органах, організаціях, установах.

2.26. Своєчасно подавати встановлену статистичну звітність, а також необхідні відомості про навчально-виховну, адміністративно - господарську та іншу діяльність навчального закладу, дотримуватися термінів розгляду та виконання листів і наказів управління освіти.

2.27. Проводити виховну роботу з дітьми на рівні сучасних вимог.

2.28. Вживати заходів щодо удосконалення управління закладом, зміцнення трудової дисципліни.

2.29. Керувати на правах оперативного управління майном, що є власністю закладу, забезпечувати його ефективне використання та збереження.

2.30. Дотримуватися етичних норм поведінки, які відповідають громадському статусу педагога.

2.31. Укладати колективний договір з профспілковим чи іншим уповноваженим на представництво трудового колективу органом, додержуватися його умов та положень статуту.

2.32. 3атверджувати посадові інструкції працівників закладу з обов'язковим блоком питань з охорони праці, безпеки життєдіяльності.

2.33. Надавати освітні послуги незалежно від мікрорайону проживання родини за умови дотримання статті 14 Закону України «Про дошкільну освіту».

2.34. Щорічно (до 31 серпня) звітуватися про підсумки роботи за навчальний рік перед педагогічною та батьківською гро.мадскістю.

3. Обов’язки з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

3.1. Організовувати профілактичну роботу щодо попередження травматизму і зниження захворюваності серед учасників навчально- виховного процесу.

3.2. Створювати безпечні умови організації навчально-виховного процесу згідно з положеннями чинного законодавства, відповідати за дотримання вимог нормативних документів з охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільної оборони, санітарно - гігієнічних норм, пожежної безпеки.

3.3. Відповідно до Типового положення про службу охорони праці створювати в навчальному закладі служби охорони праці, безпеки життєдіяльності, які безпосередньо підпорядковуються йому; призначати відповідальних за організацію роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності та визначати їх функціональні обов'язки.

3.4. Призначати наказом осіб, відповідальних за стан охорони праці в закладі.

3.5. Вживати заходів щодо приведення інженерно-технічних комунікацій, устаткування, обладнання у відповідність до чинних стандартів, правил, норм з охорони праці.

3.6. Укладати колективний договір (угоду), що містить розділ охорони праці, безпеки життєдіяльності та забезпечує його виконання.

3.7. Організовувати роботу комісії з перевірки готовності навчального закладу до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період, підписувати відповідні акти.

3.8. Забезпечувати виконання законодавчих, нормативних актів, наказів, рішень, розпоряджень, інструктивних матеріалів з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, органів управління освітою, виконання заходів з охорони праці колективного договору (угоди), приписів органів державного нагляду за охороною праці, пропозицій профспілкового комітету.

3.9. Організовувати звітування з питань профілактики травматизму, видавати накази, розпорядження з цих питань.

3.10.Організовувати роботу з розробки програми вступного інструктажу та здійснювати контроль за проведенням всіх видів інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

3.11. Забезпечувати навчання та перевірку знань з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності працівників закладу відповідно до чинного законодавства.

3.12. Забезпечувати виконання організаційно-технічних заходів упровадження державної системи стандартів безпеки праці, проведення атестації робочих місць за умовами праці.

3.13. Організовувати та контролювати проведення в установленому порядку обов'язкових періодичних медичних оглядів учасників навчально-виховного процесу навчального закладу.

3.14. 3дійсшовати постійний зв'язок з державними органами та громадськими організаціями щодо запобігання травматизму серед учасників навчально-виховного процесу;

3.15. Забезпечувати контроль за виконанням робіт, які негативно впливають на учасників навчально-виховного процесу та стан довкілля.

3.16. Негайно повідомляти управління освіти про кожний груповий нещасний випадок або випадок із смертельним наслідком, що трапився з вихованцем або працівником під час навчально- виховного процесу та у побуті.

3.17. Організовувати розслідування нещасних випадків, які сталися з працівником чи вихованцем закладу,відповідно до чинного законодавства, аналізувати причини та розробляти заходи щодо попередження травматизму.

3.18. Сприяти проведенню та брати участь у здійсненні адміністративно-громадського контролю з питань охорони праці.

3.19. Організовувати роботу щодо розроблення та періодичного перегляду:

інструкцій з охорони праці для працівників;

виконання програм з основ безпеки життєдіяльності для вихованців відповідно до вимог нормативних документів.

3.20. Контролювати забезпечення працівників закладу спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту відповідно до нормативних вимог.

4. Права директора дитячого садочку.

Директор закладу має право в межах своєї компетентності:

4.1. Видавати накази і розпорядження, які є обов'язковими для виконання всіма працівниками навчального закладу.

4.2. Діяти від імені навчального закладу, представляти його у державних та інших органах, установах, організаціях, підприємствах України та за її межами.

4.3. Укладати договори, які не суперечать чинному законодавству та не передбачають фінансових зобов’язань.

4.4. Заохочувати працівників закладу, порушувати клопотання перед управлінням освіти про нагородження.

4.5. Порушувати клопотання перед розпорядником коштів про преміювання працівників закладу.

4.6. Укладати трудові договори з педагогічними та іншими працівниками, відповідно до законодавства про працю.

4.7. Бути присутнім на будь-яких заняттях, що проводяться з вихованцями закладу.

4.8. У зв’язку з виробничою необхідністю здійснювати тимчасові зміни до розкладу занять, відміняти заняття, тимчасово об’єднувати групи для проведення спільних занять.

4.9. Делегувати власні повноваження ‘ вихователю-методисту або іншим працівникам.

5. Відповідальність.

5.1. Директор закладу несе відповідальність за рівень кваліфікації працівників закладу, забезпечення єдиної державної політики в сфері дошкільної освіти, якість надання освітніх послуг, збереження життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу, дотримання прав і свобод вихованців і працівників закладу в порядку, встановленому законодавством України.

5.2. 3а невиконання чи неналежне виконання без поважних причин Статуту і Правил внутрішнього трудового розпорядку закладу, інших нормативних документів, розпоряджень органів управління освітою, посадових обов’язків, в тому числі за невикористання наданих прав, директор несе дисциплінарну відповідальність у порядку, визначеному трудовим законодавством.

5.3. 3а використання, в тому числі одноразове, методів виховання, пов’язаних із фізичним або психічним насиллям над особистістю дитини, а також скоєння іншого аморального вчинку директор може бути звільнений з посади відповідно до чинного трудового законодавства.

5.4. 3а порушення правил пожежної безпеки, охорони праці, безпеки життєдіяльності, санітарно- гігієнічних правил організації навчально-виховного процесу директор закладу притягається до адміністративної відповідальності в порядку і у випадках, передбачених адміністративним законодавством.

5.5. 3а завдані закладу чи учасникам навчально-виховного процесу збитки у зв’язку з виконанням (невиконанням) своїх посадових обов’язків директор несе матеріальну відповідальність у порядку і в межах, встановлених трудовим і/чи цивільним законодавством.

6. Взаємовідносини (зв’язки за посадою.)

Директор закладу:

6.1. Працює в режимі ненормованого робочого дня за графіком, встановленим відповідно до 40-годинного робочого тижня.

6.2. Взаємодіє:

6.2.1. З органами громадського самоврядування навчального закладу, профспілковою організацією.

6.2.2. З піклувальною радою закладу.

6.2.3. З педагогічною радою закладу.

6.2.4. З органами місцевого самоврядування.

6.3. Самостійно планує свою роботу на рік.

6.4. Надає у встановлені терміни та у визначеній формі звітність управлінню освіти та іншим уповноваженим державним і місцевим органам.

6.5. Одержує від органів управління інформацію нормативно-правового і організаційно- методичного характеру, знайомиться з відповідними документами.

6.6. Систематично обмінюється інформацією з вихователем-методистом та іншими працівниками закладів освіти

Вихователі Баня-Березівського ЗДО "Первоцвіт"

Лубів Марія Василівна

Перцович Людмила Миколаївна

Томич Надія Василівна

Уторопчук Орися Михайлівна

1.Загальні положення

1.1.На посаду вихователя приймаються особи з середньою спеціальною або вищою освітою, що мають медичний висновок.

Вихователь:

1.2.Підпорядковується директору ЗДО.
1.3.Працює безпосередньо під керівництвом старшого вихователя.
1.4.Приймається на посаду і звільняється з посади наказом директора.
1.5.Проходить медичний огляд 1 раз на півроку.
1.6.У своїй роботі керується нормативними документами, цією Інструкцією та Правилами внутрішнього трудового розпорядку.
1.7.Тривалість робочого тижня - ___ годин, працює за графіком, погодженим з профспілковим комітетом і затвердженим директора.
1.8.Тривалість щорічної чергової відпустки - _52__ календарних дні.
1.9.Дотримується трудової дисципліну.

2.Посадові обов'язки.

2.1.Здійснює ретельний нагляд за довіреними йому дітьми в суворій відповідності до вимог інструкції з охорони життя і здоров'я дітей в приміщеннях установи та на дитячих прогулянкових майданчиках.
2.2.Стежить за станом і зміцненням здоров'я кожної дитини в групі, спільно з медперсоналом установи регулярно проводить комплексні заходи, що сприяють зміцненню здоров'я, психофізичному розвитку дітей, здійснює гігієнічний догляд за дітьми раннього віку.Особливу увагу приділяє дітям, які прийшли в дитячий сад після хвороби.
2.3.Планує і здійснює виховно-освітню роботу відповідно до програми в тісному контакті з іншими вихователями та спеціалістами установи.Ретельно готується до проведення занять.
2.4.Вивчає індивідуальні здібності, схильності та інтереси дітей.Уміло використовує результати вивчення у своїй педагогічній діяльності з метою розвитку кожної дитини.На підставі вивчення індивідуальних особливостей дітей, рекомендацій психолога проводить корекційно-розвиваючу роботу зі своїми вихованцями.
2.5.Забезпечує суворе виконання встановленого режиму дня і занять.
2.6.Здійснює спостереження за поведінкою дітей в період адаптації, допомагає їм; в групах раннього віку веде щоденник спостережень.
2.7.Регулярно інформує керівника установи та старшу медсестру про зміни в стані здоров'я дітей.Повідомляє старшої медсестри про відсутніх дітей, з'ясовує причину їх відсутності, веде табель обліку відвідувань.
2.8.Веде роботу з батьками з питань виховання дітей у сім'ї, залучає їх до активної співпраці з дитячим садом.Активно працює з батьківським комітетом і окремими батьками, забезпечуючи створення необхідних умов у приміщеннях групи і на ділянці для успішної реалізації виховно-освітньої програми.
2.9.З повагою та турботою ставиться до кожної дитини в своїй групі, проявляє витримку і педагогічний такт у спілкуванні з дітьми та їх батьками.
2.10.Спільно з музичним керівником готує свята, організовує дозвілля дітей.
2.11.Замінює хворого вихователя в перебіг хвороби.
2.12.Проходить медичний огляд строго за графіком.
2.13.Виконує вимогу керівника, старшої медсестри, пов'язану з педагогічною роботою і охороною життя та здоров'я дітей.
2.14.Своєчасно і чітко веде документацію вихователя.
2.15.Систематично підвищує професійну кваліфікацію і педагогічний рівень на курсах, семінарах, відкритих переглядах.
2.16.На ділянці спільно з дітьми веде роботу з благоустрою згідно з програмою своєї вікової групи.
2.17.Бере участь у педрадах установ, методичних об'єднаннях в районі, окрузі, організовує огляди-конкурси та виставки дитячих робіт до днів відкритих дверей, проводить батьківські збори, бере участь в святах.
2.18.Строго виконує трудову дисципліну і правила трудового розпорядку.
2.19.Забезпечує санітарно-гігієнічний режим у групі.
2.20.При передачі зміни в кінці робочого дня залишає в групі зразковий порядок.
2.21.Дбайливо використовує майно установи, методичну літературу, посібники.
2.22.Зміну вихователь здає особистим другим вихователю, дітей передає за списком.

3.Вихователь повинен знати

3.1.Конвенцію про права дитини.
3.2.Основні державні закони.
3.3.Статут установи, Правила внутрішнього трудового розпорядку, Інструкції з охорони життя і здоров'я дітей, санітарно-гігієнічні норми.
3.4.Педагогіку, психологію, вікову фізіологію і гігієну.
3.5.Основи долікарської медичної допомоги.
3.6.Теорію і методику виховної роботи.
3.7.Правила і норми охорони праці, техніки безпеки і протипожежного захисту.
3.8.Порядок дій в екстремальних ситуаціях, при загрозі життю і здоров'ю дітей.

4.Права

Має права, передбачені Трудовим кодексом України, Законом України "Про дошкільну освіту", регіональними законами, а також Статутом установи та Правилами внутрішнього трудового розпорядку.

5.Відповідальність

5.1.Несе персональну відповідальність за життя і здоров'я дітей під час їх перебування в установі.
5.2.Несе відповідальність за виконання всіх обов'язків, покладених цією інструкцією.

Музичний керівник Баня-Березівського ЗДО "Первоцвіт"

Рибчук Галина Миколаївна

I. Загальні положення
  1. Музичний керівник призначається і звільняється з посади директором закладу дошкільної освіти.
  2. Музичний керівник повинен мати вищу або середню професійну освіту без пред'явлення вимог до стажу педагогічної роботи.
  3. Музичний керівник підпорядковується безпосередньо директору закладу дошкільної освіти.
  4. У своїй діяльності Музичний керівник керується:- Конституцією та законами України;- рішеннями органів управління освітою всіх рівнів з питань освіти і виховання учнів;- правилами і нормами охорони праці, техніки безпеки та протипожежного захисту;- Статутом і локальними актами ЗДО (в тому числі цією Інструкцією);- трудовим договором, наказами та розпорядженнями директора ЗДО.
II. Завдання та обов'язки
  1. Стимулювати розвиток творчої діяльності дітей дошкільного віку.
  2. Використовує різноманітні методи і прийоми, засоби виховання і навчання.
  3. Визначає напрямок педагогічної діяльності з урахуванням індивідуальних і вікових особливостей дітей, а також їх творчих здібностей, використовуючи наявні умови розвитку дітей.
  4. Формує підгрупи дітей з урахуванням їх здібностей та інтересів.
  5. Вносить творчі корективи в наявну середу музичного розвитку дитини.
  6. Організовує та проводить музичні заняття, дитячі свята, літературно-музичні ранки, вечори дозвілля, індивідуальну роботу з дітьми.
  7. Вносить пропозиції щодо покращення і оздоровлення умов проведення освітнього процесу, доводить до відома керівництва про всі недоліки в забезпеченні навчального процесу, які знижують працездатність учнів.
  8. Веде в установленому порядку документацію, звітність.
  9. Замінює тимчасово відсутніх педагогів за розпорядженням адміністрації ЗДО.
  10. Дотримується прав і свобод вихованців.
  11. Забезпечує під час проведення занять дотримання правил охорони праці, техніки безпеки і протипожежного захисту.
  12. Оперативно сповіщає адміністрацію ЗДО про кожний нещасний випадок, вживає заходів щодо надання першої долікарської допомоги.
  13. Підвищує свою професійну кваліфікацію, бере участь у діяльності методичних об'єднань та інших форм методичної роботи.
  14. Бере участь у роботі педагогічної ради ЗДО і нарадах, що проводяться адміністрацією ЗДО.
  15. Надає в межах своєї компетенції консультативну допомогу батькам (особам, що їх замінюють), а також педагогічним працівникам ЗДО.
  16. Дотримується етичних норм поведінки в ЗДо, побуті, в громадських місцях, котрі відповідають громадському статусу педагога.
  17. Проходить безкоштовні медичні огляди.
III. Права

Музичний керівник має право:

  1. Брати участь в управлінні ЗДО в порядку, передбаченому Статутом.
  2. На захист професійної честі та гідності.
  3. Ознайомлення зі скаргами та іншими документами, що містять оцінку його роботи; надання відповідних пояснень.
  4. Захищати свої інтереси самостійно і (або) через представника, в тому числі адвоката, у випадку дисциплінарного чи службового розслідування, пов'язаного з порушенням педагогом норм професійної етики.
  5. На конфіденційність дисциплінарного (службового) розслідування, за винятком випадків, передбачених законом.
  6. Вільно обирати і використовувати методики навчання й виховання, навчальні посібники і матеріали, підручники, методики оцінювання знань, вихованців.
  7. Підвищувати свою кваліфікацію.
  8. Атестуватися на добровільній основі на відповідну кваліфікаційну категорію і отримувати її у випадку успішного проходження атестації.
  9. Давати вихованцям під час занять обов'язкові розпорядження, які відносяться до організації занять і дотримання дисципліни.
IV. Відповідальність

Музичний керівник несе відповідальність за:

  1. Неналежне виконання або невиконання своїх посадових обов'язків, помилкові дії чи бездіяльність, неприйняття рішень, що сходять у сферу його компетенції, а також за невикористання або неповне використання своїх функціональних прав, що передбачені цією посадовою інструкцією, а також правилами внутрішнього трудового розпорядку, - в межах, визначених чинним законодавством України про працю та кримінальним законодавством України.
  2. Правопорушення, скоєні в процесі здійснення своєї діяльності, в межах, визначених чинним адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством України.
  3. Завдання матеріальної шкоди в межах, визначених чинним цивільним законодавством та законодавством про працю України.

Медична сестра ЗДО "Первоцвіт"

Васкул Ганна Петрівна

I.Загальні положення

1.1.Дана посадова інструкція розроблена на основі тарифно-кваліфікаційної характеристики.

1.2.Старша медична сестра призначається на посаду та звільняється з неї керівником закладу дошкільної освіти

1.3. (далі - ЗДО), яка має відповідну фахову освіту (без вимог до стажу роботи).

1.4.Старша медична сестра підпорядковується безпосередньо керівнику ЗДО або особі, яка її замінює.

1.5. У своїй роботі керується Законами України «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», Постановами Уряду, наказами МОНмолодьспорту, МОЗУ, наказами, розпорядженнями органів освіти та охорони здоров’я, по дошкільному закладу; Статутом і Правилами внутрішнього трудового розпорядку ЗДО; цією посадовою інструкцією

II.Функції

2.Старша медична сестра здійснює:

2.1.Заходи з охорони здоров’я дітей та працівників ЗДО.

2.2.Контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм у приміщеннях та на території ЗДО.

2.3.Прийом дітей після лікарняного.

2.4.Щоденний огляд дітей.

2.5.Контроль за якістю харчування дітей.

2.6.Санітарно-просвітницьку роботу серед працівників, батьків, дітей.

III.Посадові обов’язки

3.Старша медична сестра:

3.1.Проводить повсякденну роботу, яка забезпечує створення належних санітарно-гігієнічних умов у ЗДО.

3.2.Здійснює облік медикаментів і є матеріально-відповідальною особою за їх одержання і придбання. Забезпечує своєчасне поповнення, стежить за дотриманням правил і термінів зберігання та використання медичних препаратів, комплектує аптечку невідкладної медичної допомоги згідно переліку.

3.3.Відповідає за збереження життя, фізичного та психічного здоров’я дитини.

3.4. Контролює здоров’я дітей протягом дня.

3.5.Щоденно оглядає шкіру дітей для виявлення педикульозу, грибкових та інших захворювань шкіри.

3.6.Щоденно проводить облік присутніх та відсутніх через хворобу дітей, при необхідності ізолює хворих дітей та забезпечує догляд за ними до приходу батьків; у разі необхідності викликає швидку допомогу.

3.7.Надає долікарську допомогу дітям у разі гострого захворювання чи травми, організовує (якщо є показання) їх госпіталізацію та інформує про це адміністрацію ЗДО, батьків або осіб, які їх замінюють.

3.8.Здійснює планування та проведення обов’язкових медичних оглядів дітей ЗДО, зокрема поглиблених, профілактичних, перед профілактичним щепленням і забезпечує зберігання результатів та звітність у порядку, встановленому МОЗ України.

3.9.Проводить медичні огляди дітей під час прийому до ЗДО та здійснює медичний контроль за перебігом періоду адаптації. Готує документи дітей до вступу в школу.

3.10.Аналізує стан здоров’я дітей за результатами обов’язкових медичних оглядів, розробляє та виконує заходи щодо оздоровлення, зниження захворюваності дітей, недопущення ГРВІ, ГКІ, травматизму, отруєння рослинами.

3.11.Спільно з лікарем складає план проведення профілактичних щеплень та забезпечує його виконання.

3.12.Звітує перед територіальним лікувально-профілактичним закладом про результати обов’язкових медичних оглядів та проведені профілактичні щеплення дітей у ЗДО.

3.13.Повідомляє педагогічний персонал та батьків або осіб, які їх замінюють, про заплановані лікувально-профілактичні заходи, медичні огляди, їх результати. Письмово повідомляє та бере згоду батьків або осіб, які їх замінюють, про профілактичні щеплення.

3.14.В разі відсутності медичної сестри з дієтичного харчування виконує її обов’язки.

3.15.Разом з лікарем визначає групи здоров’я дітей.

3.16.Спільно з вихователем здійснює медико-педагогічний контроль на заняттях з фізичного виховання.

3.17.Контролює виконання режиму дня, питного, рухового режиму дітей, повітряного режиму в групах, графік прибирання групових помешкань.

3.18.Здійснює контроль за своєчасністю проходження обов’язкових медичних оглядів працівниками закладу дошкільної освіти.

3.19.Проводить санітарно-просвітницьку роботу з дітьми, батьками або особами, які їх замінюють, та працівниками дошкільного закладу.

3.20.Контролює використання і зберігання дезінфікуючих засобів. Відповідає за періодичне проведення дезінфекції приміщень ЗДО.

3.21.Слідкує за маркуванням меблів та їх відповідністю до зросту дітей, проводить антропометричні вимірювання дітей.

3.22.Постійно удосконалює свій професійний рівень.

3.23.Виконує інструкції з охорони праці, пожежної безпеки.

IV.Права

4.Старша медична сестра має право:

4.1.Прийняття на роботу відповідно до документу про освіту.

4.2.Ознайомлюватися з документами, що містять оцінку її роботи, давати пояснення стосовно їх змісту.

4.3.Захищати свої інтереси і права в усіх інстанціях.

4.4.Постійно удосконалює свій професійний рівень.

4.5.Проходити в установленому порядку атестацію на отримання чергової кваліфікаційної категорії.

4.6.Звільнення з роботи за власною ініціативою.

4.7.На основну щорічну відпустку.

4.8.Висування вимог до керівника ЗДО (письмово та усно) щодо дотримання положень, нормативних документів з охорони здоров’я дітей та дотримання санітарно-гігієнічних вимог.

V.Відповідальність.

5. Старша медична сестра несе відповідальність за:

5.1.Життя і здоров’я дітей.

5.2.Дотримання належних санітарно-гігієнічних вимог у ЗДО.

5.3.Якість харчування дітей у ЗДО.

5.4.Виконання чи порушення Статуту, Правил внутрішнього трудового розпорядку ЗДО, розпоряджень завідувача, СЕС, нормативних документів.

5.5.Дотримання інструкцій з охорони праці, пожежної безпеки,санітарних норм та правил.

5.6.Завдання матеріальної шкоди ЗДО.

5.7.Невиконання чи неналежне виконання посадових обов’язків, що передбачені цією інструкцією.

VI.Взаємовідносини.

6.Старша медична сестра:

6.1.Працює за графіком затвердженим директором.

6.2.Планує свою роботу самостійно.

6.3.Звітує про роботу згідно встановлених термінів і форм.

6.4.Отримує інформацію нормативно-правового і організаційного характеру від завідувача і органів охорони здоров’я.

6.5.За потребою може замінити в роботі вихователя, помічника вихователя.

6.6.Терміново інформує завідувача про всі захворювання дітей, нещасні випадки, пов’язані з життям та здоров’ям дітей.

6.7.Співпрацює з місцевими органами управління медичними закладами і дотримується положень їхніх розпорядчих документів, дія яких розповсюджується на заклади освіти.

Бухгалтер Баня-Березівського ЗДО "Первоцвіт"

Григорчук Марія Степанівна


/Files/images/IMG_7979.JPG

1.Загальні положення

1.1. Бухгалтера приймає на посаду та звільняє з неї директор закладу дошкільної освіти.

1.2. Бухгалтер підпорядкований безпосередньо головному бухгалтерові закладу, якщо він є.

1.3. Бухгалтер у своїй діяльності керується:

нормативно-правовими документами, що регламентують питання бухгалтерського обліку та звітності;

методичними матеріалами щодо бухгалтерського обліку та звітності;

статутом закладу дошкільної освіти;

правилами внутрішнього розпорядку закладу;

наказами та розпорядженнями директора ЗДО, цією посадовою інструкцією.

1.4. На час відсутності бухгалтера його обов’язки виконує в установленому порядку працівник, який несе повну відповідальність за належне виконання покладених на нього обов’язків.

2.Завдання та обов’язки

2.1. Здійснює контроль за роботою з ведення бухгалтерського обліку зобов’язань ігосподарсь­ких операцій (реалізація послуг, розрахунків з постачальниками та замовниками за надані послуги.

2.2. Веде оперативний облік надходжень і платежів грошових коштів, складає щомісячні оперативні дані про рух грошових коштів за поточними рахунками закладу.

2.3. Бере участь у розробленні та здійсненні заходів, спрямованих на дотримання фінансової дисципліни і раціональне використання ресурсів.

2.4. Веде листування з партнерами закладу, готує необхідну інформацію з питань, що стосуються взаєморозрахунків.

2.5. Бере участь у визначенні змісту основних прийомів і методів ведення обліку та технології оброблення бухгалтерської інформації.

2.6. Готує дані за відповідними ділянками бухгалтерського обліку для складення звітності.

2.7. Стежить за зберіганням бухгалтерських документів, оформлює їх для передачі доархіву ЗДО.

2.8. Бере участь у:

проведенні економічного аналізу господарсько-фінансової діяльності ЗДО за даними бухгалтерського обліку і звітності для виявлення внутрішньогосподарських резервів, здійснення режиму економії і заходів щодо вдосконалення документообігу;

розробленні та впровадженні прогресивних форм і методів бухгалтерського обліку на основі застосування сучасних засобів обчислювальної техніки;

проведенні інвентаризації грошових коштів і товарно-матеріальних цінностей.

2.9. Виконує роботи щодо формування, ведення та зберігання бази даних бухгалтерської інформації, вносить зміни до довідкової і нормативної інформації, яку використовують під час оброблення даних.

2.10. Бере участь у формуванні завдань або окремих їх етапів, які виконують за допомогою обчислювальної техніки; визначає можливості використання готових проектів, алгоритмів, пакетів прикладних програм, що дають змогу створювати обґрунтовані системи оброблення бухгалтерської інформації.

3.Права

Має право:

3.1. Ознайомлюватися з проектами рішень, що стосуються фінансової діяльності закладу.

3.2. Вносити на розгляд керівництва ЗДО пропозиції щодо покращення роботи, пов’язаної з виконанням обов’язків, визначеними цією посадовою інструкцією.

3.3. Отримувати від працівників закладу інформацію і документи з питань, що входять до його компетенції.

3.4. Вимагати від керівництва закладу дошкільної освіти сприяння у виконанні своїх посадових обов’язків і прав.

3.5. Доповідати головному бухгалтерові (якщо він є) дошкільного навчального закладу про всі виявлені недоліки у межах своєї компетенції.

4.Відповідальність

Несе відповідальність за:

4.1. Неналежне виконання або невиконання своїх посадових обов’язків, помилкові дії чи бездіяльність, неприйняття рішень, що належать до його компетенції, а також заневикористання або неповне використання своїх функціональних прав, що передбачені цією посадовою інструкцією, а також правилами внутрішнього розпорядку дошкільного навчального закладу,— відповідно до законодавства про працю та кримінального законодавства.

4.2. Правопорушення, скоєні у процесі виконання своїх обов’язків,— відповідно до адміністративного, кримінального та цивільного законодавства.

4.3. Завдання матеріальної шкоди закладу— відповідно доцивільного законодавства та законодавства про працю.

5.Повинен знати

5.1. Законодавчі акти, постанови, розпорядження, накази, методичні та інструктивні матеріали щодо організації бухгалтерського обліку зобов’язань і господарських операцій, а також складення звітності.

5.2. Форми і методи бухгалтерського обліку у закладі дошкільної освіти.

5.3. План кореспонденції рахунків.

5.4. Порядок організації документообігу за напрямами бухгалтерського обліку.

5.5. Порядок документального оформлення та відображення на рахунках бухгалтерського обліку операцій, пов’язаних із розрахунками за надані послуги, та рух грошових коштів.

5.6. Методи економічного аналізу господарсько-фінансової діяльності ЗДО.

5.7. Правила експлуатації інструментальних та комп’ютеризованих обчислювальних засобів та систем.

5.8. Основи економіки, організації праці та управління.

5.9. Ринкові методи господарювання.

5.10. Законодавство про працю.

5.11. Правила і норми охорони праці.

5.12. Правила внутрішнього розпорядку закладу дошкільної освіти.

6.Кваліфікаційні вимоги

Провідний бухгалтер (з дипломом спеціаліста): повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією бухгалтера Iкатегорії — не менше 2 років.

Бухгалтер I категорії (з дипломом спеціаліста): повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра — без вимог до стажу роботи, спеціаліста — стаж роботи за професією бухгалтера II категорії — не менше 2 років.

Бухгалтер II категорії (з дипломом спеціаліста): повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією бухгалтера — не менше 1 року.

Бухгалтер (з дипломом спеціаліста): повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

7.Взаємовідносини (зв’язки) за посадою

Під час виконання своїх функцій і реалізації прав, передбачених цією інструкцією, взаємодіє:

7.1. З директором закладу дошкільної освіти з питань:

· отримання наказів, розпоряджень, вказівок, інструкцій, нормативних документів, кореспонденції щодо бухгалтерського обліку;

· подання довідок, відомостей, інформації щодо фінансових питань ЗДО на вимогу, службових записок, звітів і будь-якої іншої інформації, що стосується бухгалтерського обліку.

7.2. З працівниками ЗДО щодо питань:

· отримання інформації, відомостей, довідок, службових записок та інших документів, необхідних для здійснення бухгалтерського обліку;

· подання відомостей, довідок, службових записок та іншої інформації, що стосується бухгалтерського обліку;

· надання службових записок про бухгалтерські записи, довідкової інформації та методичної допомоги щодо здійснення бухгалтерського обліку.

7.3. Із органами податкового контролю щодо питань:

· отримання консультацій з питань відображення фінансово-господарських операцій на рахунках бухгалтерського обліку, актів перевірок органів податкового контролю, рішень щодо них, вимог із зустрічними перевірками;

· подання всіх бухгалтерських документів, необхідних для перевірок, роз’яснень щодо відображення в обліку фінансово-господарських операцій.

Помічники вихователя Баня-Березівського ЗДО "Первоцвіт"

Білавич Марія Миколаївна

Бодрук Світлана Іванівна

Дрогомирецька Людмила Михайлівна

Дрогомирецька Оксана Михайлівна

I. Загальні положення
  1. На посаду помічника вихователя приймаються особи віком не молодше 18 років, які мають медичний висновок.
  2. Помічник вихователя повинен знати:- Правила внутрішнього трудового розпорядку установи;- Санітарно-гігієнічні норми утримання приміщень, обладнання, інвентарю;- Правила санітарії та гігієни;- Правила і норми охорони праці, техніки протипожежної безпеки.
  3. Помічник вихователя підпорядковується директору дитячого садка і вихователю, працює під керівництвом завгоспа.
  4. Помічник вихователя приймається на посаду і звільняється з роботи наказом директора дитячого садка.
  5. Помічник вихователя зобов'язаний проходити щоквартальний медичний огляд.
II. Завдання та обов'язки
  1. Проводить своєчасне прибирання групової кімнати, спальні, передпокою і інших площ вологим способом двічі на день.
  2. Згідно з графіком провітрює приміщення, суворо контролює дезінфекційну обробку посуду і дотримується дезінфекційного режиму групи під час карантину.
  3. Допомагає вихователю одягати і роздягати дітей на прогулянку, сон та інші заходи.
  4. Спільно з вихователем проводить роботу по вихованню дітей (пред'являючи загальні вимоги за вказівкою вихователя): прищеплення культурно-гігієнічних навичок під час їжі, умивання, одягання і т.д., вчить дітей правильно сервірувати стіл, акуратно заправляти постіль.
  5. Допомагає вихователю в підготовці до занять та прибирання після них, допомагає розводити дітей по підгрупах на заняття.
  6. Стежить за чистотою дитячих рушників та постільної білизни, згідно з графіком змінює білизну, своєчасно разом з вихователем маркує білизну, стежить за збереженням майна групи.
  7. У разі несправності меблів та іншого устаткування своєчасно робить заявку.
  8. Отримує харчування з харчоблоку строго за графіком, одягає спецодяг, їжу в групу приносить в закритому посуді.
  9. Миє вікна два рази на рік.
  10. Підтримує санітарно-гігієнічний режим у групі.
  11. Замінює хворих вихователів у разі необхідності.
  12. Виконує вимоги керівника, старшої медсестри, вихователя.
  13. При відсутності робітника на кухні допомагає кухареві.
  14. Під час виробничих заходів, що проводяться в тиху годину за участю вихователя, перебуває з дітьми.
III. Права
Помічник вихователя має право:
  1. На всі передбачені законодавством соціальні гарантії.
  2. Вимагати від керівництва закладу сприяння у виконанні своїх посадових обов'язків та здійсненні прав.
  3. Вимагати створення умов для виконання службових обов'язків, у тому числі надання необхідного обладнання, інвентарю та спецодягу.
  4. Вимагати своєчасного і якісного ремонту обладнання.
  5. Знайомитися з проектами рішень керівництва закладу стосовно його діяльності.
  6. Вносити на розгляд керівництва закладу пропозиції щодо поліпшення організації і вдосконалення методів виконуваної ним роботи.
  7. Запитувати особисто або за дорученням безпосереднього керівника документи, необхідні для виконання своїх посадових обов'язків.
  8. Підвищувати свою професійну кваліфікацію.
IV. Відповідальність
Помічник вихователя несе відповідальність за:
  1. Життя і здоров'я дітей закріпленої групи.
  2. Збереження речей дітей.
  3. Збереження обладнання та інвентарю у групі.
  4. Дотримання інструкцій з техніки безпеки.
  5. Невиконання або неналежне виконання своїх посадових обов'язків, передбачених даною посадовою інструкцією - в межах, визначених чинним трудовим законодавством України.
  6. Заподіяння матеріальної шкоди - в межах, визначених чинним цивільним законодавством України.
  7. Правопорушення, скоєні в процесі здійснення своєї діяльності - в межах, визначених чинним адміністративним, кримінальним, цивільним законодавством України.
Кiлькiсть переглядiв: 228

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.